Inkább egy tiszta pálya, mint egy akadálypálya. Nem lassítjuk le a csúcsteljesítőket, hanem tovább sarkalljuk őket. Ha nagy célokat tűztél ki magad elé és új kihívásokat, izgalmas munkakörnyezetet keresel, nálunk megtalálhatod.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

RAKTÁROS

Két műszakos munkarendbe, zalalövői székhelyünkre keressük az új kollégánkat raktáros munkakörbe.

Amit kínálunk:

  • Nettó 43.000 Ft/hó béren felüli juttatás, PRÓBAIDŐ ALATT IS
  • 50% műszakpótlék 14-22 óra között
  • Ingyenes céges buszjárat: Lenti / Szombathely / Zalaegerszeg / Őriszentpéter irányából (közel 30 település érintésével)
  • Egészségügyi juttatás
  • Jubileumi pénzjutalom a céghez több éve lojális munkatársaknak
  • Anyagi támogatás gyermek születése vagy házasságkötés esetén
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkavállaló Támogató Program (pszichológiai, életviteli, jogi, pénzügyi tanácsadás igénybevételének lehetősége)
  • Határozatlan idejű munkaviszony

Feladatok:

  • Alapanyagok / áruk bevételezése és kiadása
  • Gépjárművek rakodása
  • Áru előkészítés
  • Bejövő nyomtatványok kezelése
  • Leltározásban való részvétel, Göngyölegkezelés

Elvárások:

  • Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Targoncavezetésben szerzett gyakorlat
  • Megbízhatóság, precizitás, gondos munkavégzés

Kiegészítő információ:

  • Targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Bővebb információért örömmel állunk rendelkezésére a +92/572-502 telefonszámon.

SZABÁLYZAT ÉS TÁJÉKOZTATÓ „ÁLLÁSPÁLYÁZÓKRA VONATKOZÓ ADATKEZELÉSRŐL